sukienki damskie

Sukienki damskie - w co ubrać druhnę?

Wielkim zaszczytem dla każdej dziewczyny jest to, jeżeli zostanie poproszona o zostanie druhną. Wiąże się to jednak z pewnymi obowiązkami. Jednym z nich jest znalezienie pięknej, zjawiskowej i pasującej do sytuacji sukienki. W końcu druhna podobnie jak panna młoda musi w dniu ślubu wyglądać po prostu pięknie. Na szczęście pojęcie takie jak sukienki damskie jest na tyle szerokie, że na prawdę jest z czego wybierać.

Sukienki nieodpowiednie dla druhny

Kolor sukni dla druhny jest zależy od tego, jakie odcienie będą motywem przewodnim na weselu. Mogą to być zarówno subtelne barwy, jak i nieco mocniejsze akcenty kolorystyczne. Można nawet postawić na wzorzyste sukienki damskie. Wybór tutaj jest w zasadzie nieograniczony i wszystko zależy od tego, na jaką dekorację zdecyduje się Para Młoda. Istotne jest to, aby założona przez druhnę kreacja nie przyćmiła stroju panny młodej. Zakazanym kolorem jest tutaj zarówno biel, odmiany śmietanki i ecru, a także czerń. Tak doradzi nam z całą pewnością nie jeden sklep sprzedający sukienki wizytowe dla puszystych.

Sukienki odpowiednie dla druhny

Najczęściej dla druhny proponowana jest sukienka w stonowanych kolorach. Popularne są sukienki szyfonowe jasno szare, w pastelowych odcieniach błękitu, mięty i żółci, a także pudrowe i brudne róże. Pięknie prezentują się również długie sukienki, które sukienki sklep z pewnością ma w swojej ofercie. Zdecydowanie, więc druhna na pewno będzie miała bardzo duży wybór sukien. Będzie mogła zdecydować się na propozycję odpowiednio dopasowaną do swoich potrzeb, jak i figury, jaką posiada. Druhna powinna w wybranej kreacji wyglądać zarówno dziewczęco, jak i elegancko. Oczywiście, oprócz wymienionych wyżej kolorów, druhna może zdecydować się również na nieco ciemniejszą paletę barw. Dzięki temu druhna w odpowiedni sposób będzie kontrastowała z białym kolorem sukni panny młodej. Z ciemniejszych barw, najpiękniej prezentują się sukienki trapezowe w kolorze butelkowej zieleni, fuksji, jak i w odcieniach niebieskiego.

Kilka takich samych sukienek w otoczeniu panny młodej

Ciekawym rozwiązaniem jest to, aby wszystkie druhny stojące przy pannie młodej miały te same sukienki. Dla jednych jest to bardzo dobre rozwiązanie, a dla nich innych kit. Na szczęście hurtownia sukienek proponuje takie rozwiązania. Dlatego nie będzie problemów z tym, aby znaleźć identyczne sukienki w różnych rozmiarach, nawet sukienki xxl. Nie będzie wtedy problemu z dopasowaniem kreacji do potrzeb każdej druhny, co jak najbardziej pozwoli na uzyskanie bardzo dobrego rozwiązania. Stanowiło to będzie dla każdego bardzo dobrą sytuację, bez wyjątku.